Jdi na obsah Jdi na menu
 

Běh města Pelhřimova

21. 9. 2013

 

 

dsc_2590.jpg

 

I tentokrát jsme měli zastoupení obloučkářů v kategorii myšáci. Za holky běžela Kačenka Malušková a za kluky David Chroustovský. Oba si v závodu LPV vyběhli nádherné 2. místo. Gratulujeme!
V nejobsazenější kategorii tohoto závodu – přípravka chlapci – startoval Daniel Malušek. První kolo se Daník držel na 3. místě, bohužel v druhém kole mu síly ubývaly. Ale i tak si v silné konkurenci doběhl pro 5.místo.
V kategorii předžactvo jsme měli nejvíce obloučkářů. Proto prosadit se na nejvyšší posty nebylo vůbec jednoduché. Kluci bojovali jako lvi a dosáhli těchto umístění. Honza Beneš 2.místo, Jakub Zítka 3. místo a Filip Chroustovský 5.místo. I těmto závodníkům gratulujeme.
V mladších žácích závodila Natálie Mašterová a Petr Zítka. Natka závod s délkou 1.500 metrů suverénně vyhrála a Petr obsadil 2.místo.
Za starší žáky vyběhl pouze jediný obloučkář – Jaromír Chroustovský. Převážnou část tratě, dlouhé 3 km, se Míra držel v čele závodu nakonec doběhl na 3.místě.
Posledním zástupcem obloučkářů byl Viktor Beneš, kterého v kategorii juniorů čekala trať dlouhá 6 km. Víťa si v dešti doběhl pro 2.místo.
 

Náhledy fotografií ze složky 2013-09-21 Pelhřimov