Jdi na obsah Jdi na menu
 

Suchý slalom - "Fajťák"

29. 9. 2013

 

Závodu se nás zúčastnilo úctyhodných 14 obloučkářů, což je letos zatím rekord. Trať jsme si mohli před závodem důkladně vyzkoušet, a tak ani vlásenka nikoho z našich závodníků nezaskočila. Pomalu jsme se rozcvičovali a s nadšením jsme sledovali instalaci časomíry. Závod v suchém slalomu sice začal s menším zpožděním, ale sluníčko a dobrá nálada vše vynahradila.
V nejmenší kategorii Myšáci  jsme měli tentokrát 3 závodníky. Za dívky startovala Kačenka Malušková a Markétka Ptáčková a za chlapce náš nejmladší závodník Davídek Chroustovský. Kačenka si doběhla pro 3.místo, Markétka v silné konkurenci vybojovala 6.místo a Davídek si tentokrát vybojoval krásné 7.místo. Našim nejmladším závodníkům gratulujeme. 
V nejvíce obsazené kategorii přípravka jsme měli také 3 závodníky. Pro sedmé místo si doběhla Anežka Prokopová i Daník Malušek. Terezka Ptáčková je ve své kategorii letos nejmladší. Přesto se svých soupeřek nezalekla a doběhla si pro pěkné 11.místo.
Za novoměstské předžáky startoval Honza Beneš a Kubík Zítka. Honzík si se sádrou na ruce doběhl pro 3.místo a Kubík pro místo 2.
Od kategorie mladších žáků se již bojovalo ve dvou kolech.
Za mladší žákyně běžela Natka Mašterová a Martina Křižovičová. Natka si doběhla pro stříbro a Marťa přidala další 7. místo pro obloučkáře.
Mladší žáky reprezentoval jediný obloučkář Petr Zítka, který si suveréně doběhl pro zlatou medaili. Za skvělý čas, který si tentokrát bez pádu udržel v obou kolech, by se nemusel stydět ani ve starších kategoriích. Gratulujeme!
Starší žáky máme pouze dva. Iva Křižovičová si doběhla pro 5.místo a Míra Chroustovský mezi kluky vybojoval bramborovou medaili.
Jediným zástupce v kategorii dospělých byl Víťa Beneš, který s nejrychlejším časem celého závodu suverénně vyhrál.
 

Náhledy fotografií ze složky 2013-09-29 VelMez