Jdi na obsah Jdi na menu
 

Suchý slalom - Jalovec

15. 9. 2013

Na start tohoto závodu se postavilo celkem 9 obloučkářů. Jako první do závodní tratě vyběhla Kačenka Malušková, která si doběhla pro skvělé 2. místo. V kategorii myšáků chlapců startoval David Chroustovský. Ten se musel poprat se silnou konkurencí, vše skvěle zvládl a umístil se na krásném 5.místě.

Kategorie přípravka chlapci bývá nejobsazenější kategorií v závodech LPV. Bylo tomu tak i na Jalovci, kde startovalo celkem 18 závodníků této kategorie. Za obloučkáře startoval Daniel Malušek, který si v obrovské konkurenci doběhl pro pěkné 5.místo.
Předžactvo reprezentovali dva obloučkáři – Jakub Zítka a Filip Chroustovský. Oba s velkou bojovností skvěle vběhli do závodní tratě a svým výsledným časem se zařadili mezi nejlepší předžáky. Jakub skončil na 2.místě a Filip na krásném 3.místě.
V kategorii mladších žáků obloučkáře zastupoval Petr Zítka, který měl v prvním kole skvělý start. Bohužel ve spodní části tratě se nevyhnul pádu. I tak měl lepší čas než někteří jeho soupeři. Proto jsme s napětím čekali, jak rychle zaběhne druhé kolo. Petr zabojoval a s časem 13.67 se společně s Filipem Vošmerou dělil o nejlepší čas v této kategorii. Bohužel Petrovi to v součtu s prvním kolem stačilo pouze na 4.místo.
V letošním roce se poprvé podzimní části LPV a tedy i suchého slalomu zúčastnily holky Křížovičovi. Nikdo by nepoznal, že tento typ závodu obě běží poprvé. Martina v kategorii mladších žaček a Iva, jako starší žákyně, si na Jalovci doběhly pro krásné 4.místo.
Posledním zástupcem obloučkářů byl v kategorii starších žáků Jaromír Chroustovský, který si doběhl pro pěkné 5.místo.
 

Náhledy fotografií ze složky 2013-09-15 Jalovec