LVP/APV - Harusák NMNM

8. 3. 2015

Závody z pohledu pomocné síly

Neděle 8.3. byla nejen Dnem žen a předzvěstí jara, ale hlavně vrcholem již druhý týden rostoucí nervozity a horečného shonu. Převážení různých věcí zprava doleva, psaní e-mailů seshora dolů a postrkování různých lidí většinou směrem kupředu.
Laik by nevěřil co všechno je potřeba udělat kvůli 30-ti vteřinám zábavy (pravda pro asi 220 lidí).
Nicméně za krásného slunečného rána se to všechno sjelo a sešlo pod kopcem, cílová brána byla vztyčena, slalomové tyčky navrtány a plácek pro startéra posypán salmiakem, aby nám během dne neujel do údolí.

Výsledky LPV a APV závodu na HARUSÁKU

8. 3. 2015

Lyžařský a snowboardový přebor škol

5. 3. 2015

Na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí se 3. a 5. března konal Lyžařský a snowboardový přebor škol 2015. V letošním roce byl charakter závodu rozdělen do tří pohárových závodů. Pohárový závod nižšího stupně základních škol, pohárový závod vyššího stupně základní škol a pohárový závod středních a učňovských škol.

JMLP - Jimramov

15. 2. 2015

Reportáž z časopisu "Hrom (c)"

s laskavým svolením redakce přetiskujeme komentář a rozhovor s trenérem lyžařského oddílu SK NMnM, panem T.P.

Za lyžařským mumrajem do Jimramova
15.2. mě zastihlo pošmourné ráno na zledovatělých silnicích směrem k městečku Jimramov. Karafiátovi Broučci ještě někde spali a ani žádná chudobka nikde nekvetla, i když krajina nebyla moc zasněžená, pruh sjezdovky nešlo z poslední zatáčky přehlédnout. Na rady zkušených jsem měl v autě holínky, ale parkoviště bylo zmrzlé a k vleku jsem dorazil skoro suchou nohou (škoda, že jsem zapomněl, že se budu taky vracet....).

JMLP - Olešnice na Moravě

8. 2. 2015

V neděli 8.2.2015, poslední den jarních prázdnin, jsme se v hojném počtu zúčastnili dalšího závodu Jihomoravského lyžařského poháru.

POH - Dolní Morava

7. 2. 2015

Prázdniny jsou v plném proudu, většina z nás trénuje na českých či rakouských horách a na Dolní Moravě se v sobotu 7.2.2015 koná další závod z Orlického poháru.

POH - Čenkovice

29. 1. 2015

Vysvědčení rozdáno, gratulace za školní výsledky předány a hurá do Čenkovic na večerní závod Orlického poháru.

JMLP - Hodonín u Kunštátu.

25. 1. 2015

Po úspěšné sobotě, jsme se rozhodli znovu postavit na start dalšího závodu JMLP, který se konal hned druhý den v neděli a to opět v Hodoníně u Kunštátu.

JMLP - Hodonín u Kunštátu

24. 1. 2015

Naše závody LVP a APV jsou stále v nedohlednu a tak se někteří z nás vydali poměřit si síly se závodníky JMLP. Organizátorem sobotního závodu v Hodoníně u Kunštátu byl SkiTeam Hodonín.

POH - České Petrovice

17. 1. 2015

Asi se již stalo tradicí, že první závod LPV/APV na Jalovci byl v důsledku nepříznivého počasí nakonec odvolán. A tak 17.1.2015 čtyři naši nedočkaví závodníci vyrazili na závod Poháru Orlických hor až k Polským hranicím do Českých Petrovic.