Jdi na obsah Jdi na menu

JMLP - Hodonín u Kunštátu.

25. 1. 2015

Po úspěšné sobotě, jsme se rozhodli znovu postavit na start dalšího závodu JMLP, který se konal hned druhý den v neděli a to opět v Hodoníně u Kunštátu.

Organizátorem druhého závodu Jihomoravského lyžařského poháru byl Ski klub Junior Brno. Závod se jel až odpoledne, v autě bylo stále jedno místo volné a tak jsme samozřejmě nemohli doma nechat manažera celé výpravy.

Myšačka Markétka Ptáčková si v neděli vyjela nádherné 3. místo, Davídek Chroustovský s téměř 10 vteřinovým náskokem vyhrál zlatou medaili.

Holky z přípravky potvrdili výbornou formu a obě zopakovali stejná umístění ze soboty – Anežka Prokopová 2. místo a Terezka Ptáčková místo 3.

Další dvě naše závodnice si tentokrát umístění prohodily. Kačka Kumprechtová vezla domů bramboru a Martina Křižovičová se na bedně postavila na ten stupínek nejvyšší. Taťka Marťa s osobním manažerem měli takovou radost z jejího úspěchu, že nezapomněli při vyhlašování bouchnout „šampáňo“ na její oslavu. J

Mladší žák Filip Chroustovský si o jedno místo polepšil a skončil na 4. místě, Jakub zopakoval 3. místo ze soboty a Petr Zítka si opět přijel pro 1.místo s nejrychlejším časem celého závodu.

Aby se nám to nepletlo, tak ženy Kumprechtovi okopírovali výsledky ze soboty. Lucka druhá a Monika třetí. A zlatým hřebcem celého závodu, byl Martin Křižovič. Dynamickou, razantní jízdou si přijel pro krásné 10. místo. Škoda jen, že jeho manažer ho zapomněl namasírovat a namazat. Nebo se mu to nakonec po závodech přece jenom povedlo? Budeme se muset zeptat řidiče a trenéra Tomáše, jak se mu jelo domů.J