Jdi na obsah Jdi na menu
 

JMLP - Hodonín u Kunštátu

24. 1. 2015

Naše závody LVP a APV jsou stále v nedohlednu a tak se někteří z nás vydali poměřit si síly se závodníky JMLP. Organizátorem sobotního závodu v Hodoníně u Kunštátu byl SkiTeam Hodonín.

Sjezdovka v Hodoníně nás kupodivu překvapila. Nachází se v nadmořské výšce cca 630 m, má svažitý terén, v ostřejším svahu přírodně vlnitý. Počasí bylo sice mrazivé, ale slunečné a bez srážek.

Z myšáků si pro sedmé místo přijela Markétka Ptáčková a Davídek Chroustovský, s náskokem 3,3 vteřiny na druhého závodníka, bral zlatou medaili.

V kategorii přípravka jsme měli dvě úspěšné závodnice. Obě skončili „na bedně“. Terezka Ptáčková na 3. místě a Anežka Prokopová na místě druhém.

Předžákyně Kateřina Kumprechtová letošní sezónu zahájila nádherným 1. místem ve své kategorii.

Mladší žákyně Martina Křižovičová si vyjela pěkné 4. místo.

Za mladší žáky bojoval Filip Chroustovský, který se umístnil na 5. místě. A kluci Zítkovi, kteří letos mezi sebou bojují ve stejné kategorii, se tentokrát oba postavili na bednu. Jakub získal bronzovou medaili a Petr si nejlepším časem celého závodu zajistil zlato ve své kategorii.

Mezi ženami se vůbec neztratili naše dvě úspěšné závodnice od Kumprechtů. Lucka si na stupních vítězů stoupla na druhý stupínek a maminka Monika na třetí. A co taťka Lukáš? V silné konkurenci mužů obsadil pěkné 14. místo.

Pro mnohé z nás to byl první závod letošní sezóny a z výsledků lze usuzovat, že bude jistě úspěšná. Všem gratulujeme a těšíme se na další závody!

 

Náhledy fotografií ze složky 2015-01-24 Hodonín u Kunštátu