Jdi na obsah Jdi na menu

JMLP Hodonín 23.-24.1.2016

24. 1. 2016

SOBOTA

Sobotní závod v Hodoníně pořádal místní lyžařský oddíl – SKI TEAM Hodonín. Závod začínal až v pět hodin odpoledne a jel se ve všech kategoriích pouze jednokolově. Na trati dlouhé 550 m  jsme museli zdolat celkem 18 branek.

Terezka Ptáčková, Kačka Kumprechtová, Jakub Zítka a Petr Zítka ve svých kategoriích zvítězili. Markétka Ptáčková dojela na 17. místě, Lucka Kumprechtová – 3.místo a Monika Kumprechtová místo 4.

NEDĚLE

Ski klub Junior Brno byl pak pořadatelem nedělního závodu JMLP. Ten se v žákovských kategoriích jel ve stejné trati na dvě kola.

David Chroustovský v myšácích s přehledem vyhrál, Terezka Ptáčková byla druhá, Markétka tentokrát s pádem skončila jako v sobotu na 17. místě. Kačka Kumprechtová, Jakub a Petr Zítkovi zopakovali výsledek ze soboty, když opět ve svých kategoriích zvítězili. Filipovi Chroustovskému o šest setin uteklo třetí místo. A holky Kumprechtovy potvrdili letošní vyrovnanou formu a skončili stejně jako v sobotu – Lucka 3. a Monika 4.